تشک رویال

تشک

تولید کننده کالای خواب رویال با بیش از 10 سال تجربه کاری و تولید کالای خواب با کیفیت

جهت کسب رضایت و به طبع آن فروش بیشتر ، گروه تولیدی کالای خواب رویال با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و متریال های با کیفیت در حال تولید تشک های طبی و طبی فنری می باشد. هدف اصلی گروه تولیدی رویال جلب رضایت مشتری می باشد و معتقدیم در دنیای رقابتی کیفیت کالای ما ، ضامن بقای ماست.

ما با توجه به گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی بر آن آمدیم که محصولات خود رو مستقیم و بدون واسطه در اختیار هموطنان گرامی قرار دهیم . شما این رو مطلع باشید که تشک خود رو بدون واسطه و مستقیم از کارخانه خرید می نمائید .

در سالی که مصادف شد با تحریم های اقتصادی و  وضعیت نامناسب اقتصادی مردم شریف و شهید پرور ایران بر ان آمده ایم که محصولات خود را بدون وسطه در اختیار مردم قرار بدهیم.

سعی کرده ایم بدون کاهش کیفیت محصولات ، افزایش قیمت کم  و مختصری داشته باشیم .

گروه تولیدی رویال در سال 1380 تاسیس و درحال حاضر با توان بالا درحال فعالیت می باشد. دلایل تمایز ما با رقبا

(1) استفاده از فنرهای منفصل با مشخصات ویژه ی خود که هریک در یک پاکت جداگانه قرار گرفته که خاصیت ارتجاعی در تشک بوجود می آورد.

(2) خاصیت ارتجاعی در تشک باعث می شود چون وزن قسمت های مختلف بدن متفاوت می باشد آسایش و راحتی را به ارمغان بیاورد.

تشک رویال همراه شماست با ارائه ی بهترین کالای خواب برای شما عزیزان در سراسر ایران می باشد .

تشک رویال اصل

خوابیدن از اهمیت بالایی برای انسان برخوردار است همانطور که میدانید در هنگام خوابیدن سیستم ایمنی بدن تقویت شده سیستم مربوط حافظه و ترشح هورمون رشد از اهمیت خوابیدن صحیح و به موقع می باشد انتخاب تشک مناسب برای خوابیدن در این امر مهم بی تاثیرنبوده و استفاده از یک تشک مناسب شما برای رسیدن به یک خواب راحت کمک میکند .

بهترین نوع تشک جهت خوابیدن تشکی می باشد که دارای ارتفاع مناسب بوده و با فاصله ای مناسب از تخت فاصله داشته باشد جنس و مواد تشکیل دهنده تشک نیز از اهمیت بالایی برخودار بوده است .

تشک با برند رویال که بهترین برند موجود در بازار بوده و تمامی اصول ساخت آن آزمایش شده و قبل از ورود به بازار مهر استاندارد خورده دارای انواع مدل های طبی و راحتی باشد. این تنوع محصول متناسب با سلیقه های مردم طراحی و به مرحله تولید رسیده است مرغوبیت کالا و تشک مورد استفاده از نوع پارچه و استحکامی که تشک دارا بوده و همچنین نوع دوخت و نحوه بسته بندی قابل تشخیص بوده است .

بهتر است تشکی را برای خواب انتخاب کنید که از الیاف طبیعی ساخته شده باشد تمامی تشک های موجود در بازار با برند رویال از پارچه هایی با الیاف طبیعی ساخته شده تا شما را از بیماری های آلرژیک و ناراحتی های پوستی دور نگه دارد.

نکاتی که باید موقع خرید تشک دقت شود ؟

بهتراست در تهیه یا خرید تشک جدید به سفتی و نرمی تشک توجه کنید بر اساس تحقیقات پزشکان اورتوپد سفتی تشک انتخاب شده برای خواب باید به اندازه ای سفت باشد که ستون فقرات در هنگام دراز کشیدن (خوابیدن ) به گونه ای باشد گویی ستون فقرات در حال وضعیت عملکرد می باشند یعنی انحنایی که در ستون وجود دارد به اندازه انحنایی باشد که شما در حال ایستادن آن را دارید اگر تشک آنقدر سفت باشد که این انحنا بوجود نیاید و آنقدر نرم باشد که این انحنا بیش از حد باشد فرد دچار کمر درد شده و خواب آسوده ای نخواهد داشت تشک رویال با در نظر گرفتن این قبیل از شرایط و پس از سپری کردن آزمایشات بر روی تشک های آماده شده بهترین محصول را به بازار ارائه می کند .

 

 

 

 

 

ارسال رایگان به سراسر کشور

 

 

تشک رویال

تشک رویال اصل