تشک رویال | خوابی راحت در طول شب

خوابیدن بر روی تشک که نامناسب باشد در طول زمان سبب کمر درد یا تشدید آن می شود. طراحی نادرست تشک که برای خواب انتخاب میکنید باعث کاهش بهبود وضعیت خواب، کشش عضلات و فشار به ستون فقرات شما عزیزان می شود ، که همه این عوامل به بیشتر شدن درد کمر می شود اگر تشک که برای خوابیدن آن را انتخاب میکنید مطابق با میل شما نباشد، راحتی خواب شما را نیز از بین خواهد برد. تشک  مناسب تشکی می باشد که هم راحتی داشته باشد هم پشتیبانی منابی از کمر شما را داشته باشد این نوع تشک برای کمر شما موثر خواهد بود به طوری که به ساختار ستون فقرات در طول شب آسیبی نمی رساند.

به موارد زیر در انتخاب یک تشک مناسب توجه کنید

1- اولویت های شخصی  شما در انتخاب یک تشک می بایست یک عامل نهایی در انتخاب یک یک تشکی مناسب باشد هر نوع تشک تنها به افراد خاصی کمک می کند و تشک رویالی که با آن فرد بدون درد و سفتی بخوابد بهترین تشک برای آن فرد می باشد . بیماران  از کمر درد رنج می برند باید تشک رویالی را که مطابق با استانداردهای  بدنی آنهاست انتخاب کنند تا به آنان اجازه دهد خواب خوبی را در طول شب داشته باشند.

2 – از اجزای فیزیکی تشک رویال آگاهی لازم را داشته باشید یا در صورت نیاز درباره آن تحقیق نمایید. یکی از عوامل مهم و کمک کننده تشک خوب ، فنر و شبکه داخلی آن می باشد که تعداد و تنظیمات داخلی فنرهای هر تشکی با یکدیگر متفاوت می باشد. همانطور که می دانید لایه گذاری بالای تشک ها در ضخامت های مختلفی صورت طراحی می شوند. عمق تشک ها معمولا در حدود 7 تا 18 اینچ می باشد . انتخاب تعداد فنرها، نوع لایه و عمق یک تشک با استفاده از نوع انتخاب وراحتی فردی تعیین می شود.

3 – تشکی را انتخاب کنبد که برای کمرتان مناسب باشد. یک تشک رویال خوب تشکی می باشد از انحنای طبیعی و هماهنگی لازم را با ستون فقراترا داشته باشد. تناسب تشک رویال با کمر این کمک را می کند تا از درد عضلانی صبحگاهی بیمار جلوگیری به عمل بیاورد. در حالی که اطلاعات بالینی بالایی در مورد تشک رویال وجود ندارد، یک مطالعه نشان می دهد که تشک رویال های نیمه سفت نسبت به تشک رویال های سفت تسکین درد بیشتری را ارائه می دهند.

تشک رویال

تشک رویال اصل