تشک رویال اصل

تشک رویال

تشک  رویال با بیش از 15 سال تجربه کاری و تولید کالای خواب با کیفیت جهت رضایت شما عزیزان گروه تولیدی کالای خواب  رویال با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در حال تولید تشک های طبی و طبی فنری می باشد. هدف اصلی این گروه تولیدی جلب رضایت مشتری می باشد و معتقدیم در دنیای رقابتی کیفیت کالای ما ، ضامن بقای ماست.

معرفی ما

 

تولید کننده محصولات خواب با نام  رویال در سال 1380 تاسیس گردید و در حال حاضر در ابتدای جاده قزلحصار بعد از میثم 3 ، کوچه 3/2 تولید می شود .این گروه تولیدی با استفاده از پیشرفته ترین و جدید ترین تکنولوژی روز دنیا در حال تولید تشک های طبی و طبی فنری می باشد در راستای ارتقای سطح کیفیتی تولید و ارائه انواع تشک های فنری ، طبی ، پاکتی و... گامهای موثری برداشته است.

بطوری که می توان گفت در حال حاضر یکی از بهترین کیفیت تولید تشک در ایران می باشد .استفاده از فنرهای منفصل با مشخصات ویژه خود که هر یک پاکت جداگانه قرار گرفته خاصیت ارتجاعی در تشک بوجود می آورد که با توجه به متفاوت بودن و وزن در قسمت های مختلف بدن آسایش و راحتی را به ارمغان می آورد و در نهایت طبی بودن کامل تشک را موجب میگردد که باعث صد در صد طبی و ارتوپدیک بودن تشک می شود.

 

 انواع مدل های تولیدی در کارخانه تشک رویال :

 

1- تشک رویال مدل طبی فنری آرامش

2-تشک رویال مدل فنری رامش

3- تشک رویال مدل سوپر کلاسیک آیسان

4 - تشک رویال مدل رویال فوم

5- تشک رویال مدل لوتوس پد دار

6 -تشک رویال مدل طبی بهتا

7- تشک رویال طبی فنری آسا

8 -تشک رویال مدل سوپر فنری آسوده

9- تشک رویال مدل پاکت اسپرینگ