نمایندگی تشک رویال در سنندج

تشک رویال

داشتن یک خواب شیرین و راحت بعد سپری کردن مشغله های روزانه ، علاوه بر اینکه سبب می شود که حس شادابی و سرحالی را برای شما به همراه داشته باشد بر سلامت روان و جسم شما هم تاثیر مثبتی می گذارد. از این رو ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه می توانید یک خواب راحت و بی دردسر را برای خوابیدن داشته باشید ؟

شاید باورتان نشود یکی از مهمترین عللی که سبب خواب آسوده شما خواهد شد تشک مناسب و راحت برای خواب می باشد. تشک خوب و مناسب یکی از عوامل بسیار مهم در سلامت آناتومی بدن و سلامت خواب و روان بعد از سپری نمودن مشغله های روزانه می باشد زیرا همانطور که می دانید یک سوم طول عمر خود را برای خوابیدن سپری می کنیم پس باید یک تشکی را انتخاب کنید که بهترین کیفیت را به همراه داشته باشد زیرا بابت خرید آن هزینه کرده اید تا حدودی برای همه ما این اتفاق افتاده است که هنگام بیدار شدن از خواب با درد و کوفتگی بدن بخصوص در ناحیه کمر و گردن احساس بدی را به همراه داشته باشید و روز خود را با کلافگی شروع کنید .

تشک رویال

نمایندگی تشک رویال در سنندج

 

برای اینکه بتوانید خواب خوب و بدون درد را به همراه داشته باشید بهتر است با تحقیق و در نظر گفتن عوامل مهم ، یک تشک طبی یا فنری خوب را انتخاب و خریداری نمایید در ذیل برخی از مهم ترین معیارهای مهم برای انتخاب بک تشک طبی یا فنری را مورد بحث قرار خواهیم داد؟

اولین قدم برای خرید یک تشک خوب که رابطه مستقیم با خواب سالم را دارد نوع تشک می باشد ،  تشک ها از انواع تشک فنری و طبی تشکیل شده که از لحاظ فنر بندی و ساختار داخلی با همدیگر متفاوت بوده و این تفاوت ها بر روی طول عمر تشکی که انتخاب می کنید تاثیر می گذارد از طرف دیگر با کیفیت خواب و قیمت تشک رابطه مستقیم دارد.

آیا تشک نرم بهتر می باشد یا تشک سفت ؟

بسیاری مردم بر این باورند که بهترین نوع زیر انداز برای افرادی که از کمر درد و یا دیسک رنج می برند یک لایه پتو مناسب می باشد در حالی که تجربیات و تحقیقات نشان می دهد افرادی که از کمر درد در ناحیه تحتانی رنج می برند نباید از زیرانداز های مثل پتو و تشک های که خشک و سفت میباشند استفاده کنند تشک های سفت در برابر قوس و انحنای طبیعی ستون فقرات انعطاف پذیر نبوده و در نتیجه به ستون فقرات و ماهیچه های اطراف آن در هنگام خواب فشار بیشتری وارد نموده و همین امر سبب می شود که در طول زمان به صورت درد خود را بروز دهد. چگونه ازتشک های خود نگهداری کنیم ؟

 

نمایندگی تشک رویال در سنندج

• از تشک های یونولیتی می باشد فقط زمانی كه مدت كمی به تشك نیاز دارید استفاده نمایید.

• از خرید نمودن تشك های متفرقه و بی نام نشان و بدون ضمانت خودداری نمایید.

• هر ۶ ماه یکبار آن را ۱۸۰ درجه برگردانده و سر و ته نمائید. هر ۳ ماه یکبار هم از عرض و هم از طول ضربه های آرامی را به قسمت های مختلف آن وارد نمایید این کار طول عمر تشکرا افزایش می دهد.

• یادتان باشد که هنگام خرید بزرگ ترین تشک را متناسب به اتاقتان خریداری کنید.

• سعی کنید از محافط ضد آب استفاده نمایید.

تشک رویال اصل

نمایندگی تشک رویال در سنندج

با اشراف کامل بر این مطالب شروع به تولید انواع تشک های طبی و فنری با نام تجاری رویال کرده است . تمام تشک های تولیدی این کارخانه دارای ضمانت تعویض و تعمیر می باشد . ما در این سایت سعی مان بر  این بوده است که است محصولات تولیدی را بدون واسطه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . شما قبل از خرید حتما از مشاوره ما استفاده کنید ما حتما سعی خواهیم کرد که نیاز شما رو با بهترین محصول موجود بر طرف نمائیم. کارخانه تولیدی تشک رویال برند اول تولید تشک در ایران می باشد . که همگان بر کیفیت آن اشراف کامل دارند .

 

انواع مدل های تولیدی در کارخانه  تشک رویال :

 

1- تشک رویال مدل طبی فنری آرامش

2-تشک رویال مدل فنری رامش

3- تشک رویال مدل سوپر کلاسیک آیسان

4 - تشک رویال مدل رویال فوم

5- تشک رویال مدل لوتوس پد دار

6 -تشک رویال مدل طبی بهتا

7- تشک رویال طبی فنری آسا

8 -تشک رویال مدل سوپر فنری آسوده

9- تشک رویال مدل پاکت اسپرینگ

 

تمام این محصولات به طور کامل در سایت توضیح داده شده است .